FasterEFT novinky

Rádi byste věděli, co se děje nového, jaké jsou aktuální události, nová videa, články a důležité informace. Přečtěte si naše novinky a přihlašte si náš newsletter.

Záznam semináře FasterEFT Praha

FasterEFT seminář - Robert G. Smith

24.06.2018 | Tomáš Březina, DiS.

Prohlédněte si celou sadu videí o FasterEFT přímo ze semináře, která byla pořízena na prvním FasterEFT semináři v Praze.

Naučte se FasterEFT se čtyřmi novými knihami

Knihy o FasterEFT v Češtině

03.07.2015 | Tomáš Březina, DiS.

Rádi byste se naučili techniky FasterEFT a pochopili, jak mohou fungovat při řešeních vašich každodenních větších i menších problémů? Máte možnost. Právě jsou k dispozici čtyři knihy, které vám s tím pomohou. Nyní již máte z čeho vybírat. Vyberte si svou knihu ještě dnes...

Pokračování české knihy o FasterEFT

03.05.2015 | Tomáš Březina, DiS.

Právě dnes bude k dispozici pokračování první české knihy o FasterEFT.

Naučte se používat ty správné nástroje, které vám pomohou žít tak, jak chcete. Potřebujete pochopit, proč jsou věci ve vašem životě tak, jak jsou? Jak to lze změnit? V pokračování knihy pochopíte, proč se všechno kolem vás děje a jak to změnit.

V knize jsou obsaženy rožšířené a účinné techniky pro to, aby vám bylo okamžitě lépe, ať už vás trápí cokoli.

Knihu můžete získat na: www.mcaris.net/o-mne/zijte-si-jak-chcete-ii/

AKCE NA TERAPII

05.03.2015 | Jana Svobodová

Jsem moc ráda, že Vám můžu pomáhat s tím, co Vás trápí. Dostávám od Vás moc hezké zprávy, které mě utvrzují v tom, že moje práce pro Vás má smysl a pomáhá rozzářit Váš život. 

První česká kniha o FasterEFT

První česká kniha o FasterEFT

01.11.2014 | Tomáš Březina, DiS.

Doufám, že se máte skvěle v tento předvánoční čas. 

Právě dnes se musím pochlubit jedním splněným přáním, které ovšem nebylo pouze moje. 

Mnozí z vás se mě ptali: "Kdy už konečně..., kdy už to bude?!"

Nyní tedy mohu pyšně odpovědět, že právě dnes. Právě dnes je ten čas, kdy je k dispozici první česká kniha o FasterEFT.

Seminář FasterEFT 2014 se nekoná

FasterEFT seminář Česká Republika

01.06.2014 | Tomáš Březina, DiS.

Mnozí z nás se velmi těšili na nadcházející seminář FasterEFT v Čechách. Tentokráte jsme se měli čtyři dny věnovat "skrz-naskrz" vztahům. Bohužel, se však něco tak úplně nepodařilo a celý seminář (na který jsme se připravovali již od konce minulého roku), byl zrušen. 

Nezbývá mi nyní nic jiného, než se omluvit všem, kteří se na seminář těšili a doufat, že snad někdy v budoucnu se nám podaří autora metody R. Smithe k nám opět přilákat...

Nový web Faster-EFT.cz

06.05.2014 | Tomáš Březina, DiS.

Je mi velkou ctí, uvítat vás na nových stránkách česko-slovenské prezentace metody FasterEFT. Již od první verze byly tyto stránky v Česku a na Slovensku největším zdrojem informací o této "zázračné" metodě osobního růstu, která přínášela, přínáší a bude přinášet úlevu od fyzických, emocionálních a psychických problémů tisícům lidí na celém světě. Pokud o této metodě slyšíte (čtete) poprvé, neváhejte a přečtěte si zajímavé články, případy z praxe a nebo se podívejte na videa, která jsme pro Vás připravili / přeložili. Vězte, že ať je vaše trápení jakékoli, metoda FasterEFT je tu pro to, aby vám pomohla. Pomůže a to velmi rychle.

Objednejte si terapeuta nebo seminář přímo zde

Sleva na semináře a terapie

06.05.2014 | Tomáš Březina, DiS.

Pokud hledáte FasterEFT terapeuta, aby vás vedl a pomohl vám s vašimi obtížemi a problémy, jste na tom úplně nejlepším místě! Jsem velmi rád, že mohu oznámit, že se mi podařilo domluvit slevu pro návštěvníky této webové prezentace. S některými terapeuty jsme uzavřeli dohodu o slevě objednávky terapeutických sezení realizovaných přes tyto webové stránky.

Poslední články

Naše děti jako cesta k sobě

Naše děti jako cesta k sobě

Děti jsou pro mě dar a také určitě i pro Vás. Jedna z nejkrásnějších věcí, při které se mi chce hned smát, je slyšet dětský smích. A nemusí to být jen smích dětský. Smích je krásně nakažlivý. Možná jste viděli před časem video, které jsem sdílela na Facebooku. Jeden člověk se smál a nakazil svým smíchem celé metro. Sami víte, jaké to je příjemné, když se smějete. Proto o něm píšu podrobněji také v e-booku Limity jsou jen v naší hlavě aneb jak mít život ve svých rukách.

Smysl života

Smysl života

Naše tělo je jako počítač, ve kterém máme uložené všechny naše zážitky. Pokud jsou s nimi spjaté pozitivní nebo negativní emoce, tím silněji jsou v nás zapsány. Všichni jsme stejní, narodili jsme se čistí, krásní, dokonalí a takoví jsme i právě teď.

Proč se necítíme být šťastní?

Jak se správně rozhodnout

Jak se správně rozhodnout

Někdy je pro mě těžké se rozhodnout, která možnost je ta lepší. Vím, že otázku rozhodování občas řeší každý z nás. A právě pro ulehčení Vašich rozhodnutí se s Vámi podělím o to, co mi pomáhá.

Co mi pomáhá?