FasterEFT systém, který dává smysl

FasterEFT

Faster EFT je metodou, která se řadí mezi meridiánové terapie. Tzn. ke svému fungování využívá síť meridiánů, kterou je protkané naše tělo. Meridiány jsou jemné dráhy, které vedou životní energii naším tělem. Tuto teorii znali v Číně před již 4000 lety. Na těle je několik míst, kde se tyto meridiány přibližují blízko povrchu těla a stimulací těchto míst správným způsobem, docílíme změny v energetickém systému těla. Vycházíme-li z předpokladu, že mysl i tělo jsou jedno, docílíme tím změny v obou. Změny jsou po většinou okamžité. Mnohdy se uvolňují věci jako třeba neutišená několikaletá bolest hlavy. Opakující se migrény či strachy a fobie. Jedná se o jednu z nejefektivnějších forem léčení vůbec.

V žádném případě Vám však tato metoda nemůže nahradit lékařskou pomoc v akutních případech. Mám tím na mysli, že v případě, že trpíte nějakou závažnou či smrtelnou nemocí, nikdo Vám nikdy neřekne, abyste se vzdali léčby. Léčba Vás udrží při životě a pomocí Faster EFT či podobných metod si např. Usnadníte proces léčení, či urychlíte léčbu jako takovou. Při pravidelné práci s touto metodou Vám časem Váš lékař z ničeho nic může začít snižovat dávky léků, či je úplně vysadit. V případě psychických problémů se můžete rychle zbavit antidepresiv a při bolestech hlavy si můžete uvědomit, že po aplikaci metody bolest odejde dřív, než zabere pilulka a většinou je to trvalejšího rázu. Využití této metody může mít však také úplně jiné účinky, než byste teď čekali.

Tuto metodu se může naučit používat opravdu každý a pravda je taková, že její používání je zdarma, přesto že má hodnotu nevyčíslitelnou, když ji používáte. Když ji nepoužíváte, může Vás to stát život mnohem rychleji, než byste si byli přáli.

Rozdíly mezi klasickým EFT a FasterEFT

  • FasterEFT pracuje rychleji, jde hlouběji a výsledky trvají delší dobu. Je snazší, naučit se a k používání není nutný žádný manuál.
  • Jeden z nejdůležitějších rozdílů je “system víry”. Klasické EFT věří, že v našem energetickém systému se nachází nějaká porucha, že něco nepracuje správně. FasterEFT věří, že není “rozbitých lidí”. Děláme vnitřně něco správně pro to, abysme tvořili náš život. Vše co děláme, děláme správně na základě informací uložených v naší podvědomé mysli z našich vnitřních zkušeností, vzpomínek a programů, vzorců chování a toho v co věříme. Dokonce i když se jedná o něco, co nechceme stále to úspěšně vytváříme v našem systému mysl/tělo, který vždy pracuje tak, aby nás chránil. 
  • Další je, že neexistuje psychologický revers s ohledem na “strukturu problemů “. Pokud se problém vrací, je to způsobeno tím, že je víc referencí, které problém podporují a které jsme správně neodblokovali. Je třeba vyčistit i tyto a budeme svobodní. 
  • FasterEFT nám dává svobodu, nabýt správného vědomí za použití jednoduchého a efektivnícho “zamiř – uvolni” transformačního procesu. Tento mistrovský process zahrnuje prvky hypnózy a NLP v souladu s energetickým systémem těla k tomu, aby nás posunul k našim požadovaným výsledkům. EFT je proces identifikace poruch myšlení, víry a emocí a potřebuje přesně vyslovované fráze k tomu, aby nás osvobodil od našich rozbitých částí. 
  • FasterEFT je rychlejší a efektivnější při cílení na problémy, než klasické EFT. Jednen z hlavních rozdílů take je, že není třeba pojmenovávat náš problém, abychom ho nechali odejít. Vše co musíme dělat je: cítit, cílit a ťukat pro okamžitou úlevu. FasterEFT používá další hluboké procesy, které jdou hlouběji a rychleji pomohou terapeutovi při práci s klienty. I tak je to však dost snadné proto, aby tuto metodu mohl použít každý bez nutnosti, odhadnout, jaká správná slova použít k uvolnění či k utvrzení.

Stránky v této sekci

Poslední případy z praxe

Stres z maturity

Magda si u mě domluvila terapii, aby se zbavila svého strachu z maturity, která jí čekala za 2 měsíce. Při slově maturita cítí stres a nervozitu. Má strach, že se vše nestihne naučit, že si vytáhne špatnou otázku, bude mít okno, nic tam neřekne a má tíhu na hrudi a v žaludku.

Problémy s erekcí

Toto téma je velice choulostivá záležitost a chápu, že se lidé stydí o tom mluvit a trápí se. Pan Pavel je důkazem toho, že vše je jen o nás a o tom, co si držíme v sobě. Stejná záležitost je například i to, když se nedokážete v sexu uvolnit a řádně si ho užít. Nejde jen o sex jako takový, třeba i o mazlení nebo dotyky. Máte pocit, že si to musíte odbýt a je to jen z dalších úkolů dne. I s touto záležitostí jsem se v praxi setkala a pomohla. Když změníme naši mysl, naše tělo na to také reaguje a tím změníme svůj život. Další příklady z mé praxe najdete na www.svobodamysli.cz.

Děti a nemoci - děti jsou naše zrcadla

 Pokud je dítě nemocné, je to zase jen náš odraz - maminky, a tak ho zpracovávám s ní. Můžete si přečíst čtyři konkrétní příklady z mé praxe. Další příklady najdete na mých stránkách www.svobodamysli.cz (www.eft-reiki.cz původní stránky).