Robert G. Smith FasterEFT

Robert G. Smith je jedním z předních amerických expertů na stres, spiritualitu a léčení. Je respektovanou osobností v oblasti osobního růstu, populární host show v rádiu a vyhledávaný motivační řečník.

Robert G. Smith - Autor FasterEFT

Svým pozitivním odkazem o osobní síle, lásce a uzdravení se dotkl tisíců lidí po celém světě. Učil se pod jedněmi z největších učitelů osobní transformace Ameriky jako jsou Dr. Richard Bandler (spolu-tvůrce Neuro Lingvistického Programování (NLP), Gary Craig (zakladatel Technik Emoční Svobody (EFT) a Dr. Larry Nimms (zakladatel Be Set Free Fast (BSFF))). Robert je znám pro svůj výtečný smysl pro humor, jeho schopnost zjednodušit složité a dynamický styl výuky.

O Robertu G. Smithovi

Robert G. Smith

Jako většina z nás i on si prožil různá traumata v dětství i v průběhu dalšího života. Usilovně se snažil hledat jejich řešení. Studoval NLP a náhodou dostal od někoho odkaz www stránky autora EFT metody pana Garryho Craiga (www.emofree.com). Tato metoda ho tak zaujala natolik, že si koupil výukový kurz a začal ji používat na všechno, co se hýbe. Rád vzpomíná na svého prvního klienta (mladé děvče ze sousedství), které pomohl překonat strach z výšek a již po půl hodině šťastně volala ze žebříku, na kterém stála, že se již vůbec nebojí. Od té doby aplikoval tuto metodu opravdu na mnoho lidí a to s velkými úspěchy. Něco na této metodě se mu ovšem nepozdávalo. A to zejména její základní stavební kámen a předpoklad, že se jedná o poruchu v energetickém systému těla. Znělo mu to, jakoby bylo v lidech něco „rozbité“ a tudíž nedokonalé. Přišel tedy s vlastním názorem, léty prověřeným zkušenostmi a to s takovým, že není rozbitých lidí, ale že pouze perfektně produkují a vytvářejí to co se v minulosti naučili na základě svých vzpomínek a životních událostí. Dále mu také celá EFT procedůra přišla poněkud zdlouhavá a nudná a snažil se ji na základě získaných informací a vlastních teorií zjednodušit a obohatit. To se mu podařilo velice dobře a po celém světě má tisíce následovníků. Z nějakého důvodu se však tato úžasná metoda nedostala k nám. Pouze její matka EFT. EFT je velice dobrá metoda a opravdu funguje skvěle. Úkolem Faster EFT bylo udělat ji rychlejší, účinnějši a s hlubšími změnami. Toho docílil kombinací s NLP (Neuro-Lingvistickým Programováním) a metodou BSFF (Be Set Free Fast), které také přináší mnoho užitku a fungují skvěle.

Když jsem se dostal k této metodě já, byl jsem psychicky v koncích stejně jako mnozí z Vás, co tyto informace právě čtete. Proto nezoufejte, právě se Vám naskytla možnost, rychle si pomoci a ulevit od bolesti ať už psychické či fyzické. Tento web by měl být a v budoucnu také bude, základnou skvělých Faster EFT praktikantů (terapeutů), kteří Vám rychle a účinně pomohou. K této metodě a jejímu správnému fungování není za potřebí žádných speciálních pomůcek. Navíc se již během prvního dvouhodinového sezení naučíte, jak vše správně používat sami na sobě. Používání této metody nemá žádných vedlejších účinků a její výsledky jsou téměř zázračné. Velkou výhodou také je, že metoda funguje velice dobře i pro skeptiky a jediné co klient musí, je chtít.