Problémy s erekcí

06.04.2016 | Jana Svobodová

Toto téma je velice choulostivá záležitost a chápu, že se lidé stydí o tom mluvit a trápí se. Pan Pavel je důkazem toho, že vše je jen o nás a o tom, co si držíme v sobě. Stejná záležitost je například i to, když se nedokážete v sexu uvolnit a řádně si ho užít. Nejde jen o sex jako takový, třeba i o mazlení nebo dotyky. Máte pocit, že si to musíte odbýt a je to jen z dalších úkolů dne. I s touto záležitostí jsem se v praxi setkala a pomohla. Když změníme naši mysl, naše tělo na to také reaguje a tím změníme svůj život.
 
Pan Pavel mi volal a ptal se mě, jestli reiki také může pomoci s erekcí, že to není vtip, ale že ho tento problém opravdu trápí. Odpověděla jsem mu, že používám nejen reiki, ale že mu můžu pomoci i s tímto problémem, že je za tím nějaká stresová záležitost a ta se dá odstranit. Byl s tím i u doktorky a ta mu řekla, že je to psychická záležitost. Předepsala mu nějaké prášky, ale nechce to řešit touto cestou.
 
Jednou z příčin byla smrt rodičů, kdy měl pocit, že nemá žádný pilíř a jistotu. Podrobněji jsme probrali smrt táty a některé obrázky, které s tím měl spojené a způsobovaly mu nepříjemné pocity. Nechtěla jsem na jednom sezení probírat smrt obou rodičů najednou, přece jen je to psychicky náročné. Také jsme se dostali na strach ze své smrti.
 
Pak už jsme pracovali s představou, že není erekce a odstranili jsme vše, co mu k tomu vadilo, pocity selhání včetně strachu, že by přišel o svou partnerku. V představě ví, že si to můžou užít i jinak a už ho neděsí, když by erekci neměl.
 
Doporučila jsem mu ještě jedno setkání, kde bychom probrali smrt mámy.
 
Zatím se druhé setkání z pracovních důvodů neuskutečnilo, ale dostala jsem krásnou sms:
 
"Dobrý den, naše sezení mi pomohlo, cítím se lépe po psychické stránce a nechci to zakřiknout. O tomto víkendu při hrátkách s partnerkou jsem měl oba večery pevnou erekci bez problémů, což samozřejmě té psychice velmi pomohlo. Ještě jednou díky. Hezký den. Pavel"
 
Další příklady z mé praxe najdete na www.svobodamysli.cz.

Tento obsah pro Vás připravil(a): Jana Svobodová

Jana Svobodová

Informace o autorovi

Jana Svobodová

Poslední články

Naše děti jako cesta k sobě

Naše děti jako cesta k sobě

Děti jsou pro mě dar a také určitě i pro Vás. Jedna z nejkrásnějších věcí, při které se mi chce hned smát, je slyšet dětský smích. A nemusí to být jen smích dětský. Smích je krásně nakažlivý. Možná jste viděli před časem video, které jsem sdílela na Facebooku. Jeden člověk se smál a nakazil svým smíchem celé metro. Sami víte, jaké to je příjemné, když se smějete. Proto o něm píšu podrobněji také v e-booku Limity jsou jen v naší hlavě aneb jak mít život ve svých rukách.

Smysl života

Smysl života

Naše tělo je jako počítač, ve kterém máme uložené všechny naše zážitky. Pokud jsou s nimi spjaté pozitivní nebo negativní emoce, tím silněji jsou v nás zapsány. Všichni jsme stejní, narodili jsme se čistí, krásní, dokonalí a takoví jsme i právě teď.

Proč se necítíme být šťastní?