První česká kniha o FasterEFT

První česká kniha o FasterEFT

01.11.2014 | Tomáš Březina, DiS.

Doufám, že se máte skvěle v tento předvánoční čas.

Právě dnes se musím pochlubit jedním splněným přáním, které ovšem nebylo pouze moje.

Mnozí z vás se mě ptali: "Kdy už konečně..., kdy už to bude?!"

Nyní tedy mohu pyšně odpovědět, že právě dnes. Právě dnes je ten čas, kdy je k dispozici první česká kniha o FasterEFT.

Co to znamená? Že někteří budou mít ještě dnes ve svém počítači, nebo tabletu můj prvotní počin, který by se měl stát nástrojem pro okamžitou změnu našeho života. Na cca 140 stranách se dozvíte mnohé z FasterEFT a také poznáte nové nástroje a techniky (které jsem ještě nikdy a nikde neuváděl). Pokud čtete moje články a zajímá Vás, jak zlepšit svůj život za co nejkratší možnou dobu, nebo jak změnit své životní neštěstí a být konečně šťastný(á), nyní máte opravdu skvělou příležitost.

Mým primárním cílem bylo udělat tuto knihu dostupnou pro co největší množství lidí v ČR a na Slovensku a udělal jsem pro to maximum. Proto doporučuji, využít do Vánoc této jedinečné příležitosti. Kniha je nyní (a s největší pravděpodobností také bude) dostupná pouze ve formě eBooku. To ovšem nemění nic na tom, že určitě i pro Vás bude stát za to...

Kniha nese název: Žijte si, jak chcete a můžete objednat na této stránce.

Přeji Vám krásný předvánoční čas  :)

Informace: Kniha je k dispozici ve formátu PDF  - přečtete si jí tedy na vašem počítači a nebo tabletu, který rozumí těmto souborům.

Tento obsah pro Vás připravil(a): Tomáš Březina, DiS.

Tomáš Březina, DiS.

Informace o autorovi

Tomáš Březina, DiS.

Poslední články

Naše děti jako cesta k sobě

Naše děti jako cesta k sobě

Děti jsou pro mě dar a také určitě i pro Vás. Jedna z nejkrásnějších věcí, při které se mi chce hned smát, je slyšet dětský smích. A nemusí to být jen smích dětský. Smích je krásně nakažlivý. Možná jste viděli před časem video, které jsem sdílela na Facebooku. Jeden člověk se smál a nakazil svým smíchem celé metro. Sami víte, jaké to je příjemné, když se smějete. Proto o něm píšu podrobněji také v e-booku Limity jsou jen v naší hlavě aneb jak mít život ve svých rukách.

Smysl života

Smysl života

Naše tělo je jako počítač, ve kterém máme uložené všechny naše zážitky. Pokud jsou s nimi spjaté pozitivní nebo negativní emoce, tím silněji jsou v nás zapsány. Všichni jsme stejní, narodili jsme se čistí, krásní, dokonalí a takoví jsme i právě teď.

Proč se necítíme být šťastní?

Jak se správně rozhodnout

Jak se správně rozhodnout

Někdy je pro mě těžké se rozhodnout, která možnost je ta lepší. Vím, že otázku rozhodování občas řeší každý z nás. A právě pro ulehčení Vašich rozhodnutí se s Vámi podělím o to, co mi pomáhá.

Co mi pomáhá?