AKCE NA TERAPII

05.03.2015 | Jana Svobodová

Jsem moc ráda, že Vám můžu pomáhat s tím, co Vás trápí. Dostávám od Vás moc hezké zprávy, které mě utvrzují v tom, že moje práce pro Vás má smysl a pomáhá rozzářit Váš život. 
Končí zima, pro spoustu z nás pochmurný čas plný tmy a dlouhých studených večerů, mrzutých lidí kolem nás. Nabízím Vám terapii po které se budete cítit krásně a uvolněně, s úsměvem a radostí přivítáte jarní dny. Vaše radost a spokojenost se projeví ve Vašem okolí a přivítají to zejména Ti nejbližší. Vašim blízkým můžete také udělat radost zakoupením dárkových voucherů přímo pro ně. Při objednání do 31.7.2015 za 1 hod. zaplatíte 699 Kč a dárkové poukazy jsou platné 1 rok. 
Těším se na setkání s Vámi.

Přeji krásné dny

Jana Svobodová

Tento obsah pro Vás připravil(a): Jana Svobodová

Jana Svobodová

Informace o autorovi

Jana Svobodová

Poslední články

Naše děti jako cesta k sobě

Naše děti jako cesta k sobě

Děti jsou pro mě dar a také určitě i pro Vás. Jedna z nejkrásnějších věcí, při které se mi chce hned smát, je slyšet dětský smích. A nemusí to být jen smích dětský. Smích je krásně nakažlivý. Možná jste viděli před časem video, které jsem sdílela na Facebooku. Jeden člověk se smál a nakazil svým smíchem celé metro. Sami víte, jaké to je příjemné, když se smějete. Proto o něm píšu podrobněji také v e-booku Limity jsou jen v naší hlavě aneb jak mít život ve svých rukách.

Smysl života

Smysl života

Naše tělo je jako počítač, ve kterém máme uložené všechny naše zážitky. Pokud jsou s nimi spjaté pozitivní nebo negativní emoce, tím silněji jsou v nás zapsány. Všichni jsme stejní, narodili jsme se čistí, krásní, dokonalí a takoví jsme i právě teď.

Proč se necítíme být šťastní?

Jak se správně rozhodnout

Jak se správně rozhodnout

Někdy je pro mě těžké se rozhodnout, která možnost je ta lepší. Vím, že otázku rozhodování občas řeší každý z nás. A právě pro ulehčení Vašich rozhodnutí se s Vámi podělím o to, co mi pomáhá.

Co mi pomáhá?