Seminář FasterEFT 2014 se nekoná

FasterEFT seminář Česká Republika

01.06.2014 | Tomáš Březina, DiS.

Mnozí z nás se velmi těšili na nadcházející seminář FasterEFT v Čechách. Tentokráte jsme se měli čtyři dny věnovat "skrz-naskrz" vztahům. Bohužel, se však něco tak úplně nepodařilo a celý seminář (na který jsme se připravovali již od konce minulého roku), byl zrušen. 

Nezbývá mi nyní nic jiného, než se omluvit všem, kteří se na seminář těšili a doufat, že snad někdy v budoucnu se nám podaří autora metody R. Smithe k nám opět přilákat...

Tento obsah pro Vás připravil(a): Tomáš Březina, DiS.

Tomáš Březina, DiS.

Informace o autorovi

Tomáš Březina, DiS.

Poslední články

Naše děti jako cesta k sobě

Naše děti jako cesta k sobě

Děti jsou pro mě dar a také určitě i pro Vás. Jedna z nejkrásnějších věcí, při které se mi chce hned smát, je slyšet dětský smích. A nemusí to být jen smích dětský. Smích je krásně nakažlivý. Možná jste viděli před časem video, které jsem sdílela na Facebooku. Jeden člověk se smál a nakazil svým smíchem celé metro. Sami víte, jaké to je příjemné, když se smějete. Proto o něm píšu podrobněji také v e-booku Limity jsou jen v naší hlavě aneb jak mít život ve svých rukách.

Smysl života

Smysl života

Naše tělo je jako počítač, ve kterém máme uložené všechny naše zážitky. Pokud jsou s nimi spjaté pozitivní nebo negativní emoce, tím silněji jsou v nás zapsány. Všichni jsme stejní, narodili jsme se čistí, krásní, dokonalí a takoví jsme i právě teď.

Proč se necítíme být šťastní?

Jak se správně rozhodnout

Jak se správně rozhodnout

Někdy je pro mě těžké se rozhodnout, která možnost je ta lepší. Vím, že otázku rozhodování občas řeší každý z nás. A právě pro ulehčení Vašich rozhodnutí se s Vámi podělím o to, co mi pomáhá.

Co mi pomáhá?