Objednejte si terapeuta nebo seminář přímo zde

Sleva na semináře a terapie

06.05.2014 | Tomáš Březina, DiS.

Pokud hledáte FasterEFT terapeuta, aby vás vedl a pomohl vám s vašimi obtížemi a problémy, jste na tom úplně nejlepším místě! Jsem velmi rád, že mohu oznámit, že se mi podařilo domluvit slevu pro návštěvníky této webové prezentace. S některými terapeuty jsme uzavřeli dohodu o slevě objednávky terapeutických sezení realizovaných přes tyto webové stránky.

Rádi byste získali slevu na služby kvalifikovaného terapeuta, který má schopnosti, vám pomoci od vašich největších trápení, se kterými si někdy ani lékaři nevědí rady?

Co pro to musíte udělat? Stačí, když si mezi terapeuty naleznete toho, který vám vyhovuje a zaregistrujete se přes registrační formulář terapii. Díky tomu získáte okamžitě slevu 10% z ceny FasterEFT sezení.

V některých případech zde můžete najít i slevy na zajímavé semináře a ušetřit tak hezkých pár stokorun. Pokud jste se doteď nebyli sto pro terapii rozhodnout, možná právě teď je ta pravá chvíle, než se věci v budoucnu třeba změní.

Tento obsah pro Vás připravil(a): Tomáš Březina, DiS.

Tomáš Březina, DiS.

Informace o autorovi

Tomáš Březina, DiS.

Poslední články

Naše děti jako cesta k sobě

Naše děti jako cesta k sobě

Děti jsou pro mě dar a také určitě i pro Vás. Jedna z nejkrásnějších věcí, při které se mi chce hned smát, je slyšet dětský smích. A nemusí to být jen smích dětský. Smích je krásně nakažlivý. Možná jste viděli před časem video, které jsem sdílela na Facebooku. Jeden člověk se smál a nakazil svým smíchem celé metro. Sami víte, jaké to je příjemné, když se smějete. Proto o něm píšu podrobněji také v e-booku Limity jsou jen v naší hlavě aneb jak mít život ve svých rukách.

Smysl života

Smysl života

Naše tělo je jako počítač, ve kterém máme uložené všechny naše zážitky. Pokud jsou s nimi spjaté pozitivní nebo negativní emoce, tím silněji jsou v nás zapsány. Všichni jsme stejní, narodili jsme se čistí, krásní, dokonalí a takoví jsme i právě teď.

Proč se necítíme být šťastní?

Jak se správně rozhodnout

Jak se správně rozhodnout

Někdy je pro mě těžké se rozhodnout, která možnost je ta lepší. Vím, že otázku rozhodování občas řeší každý z nás. A právě pro ulehčení Vašich rozhodnutí se s Vámi podělím o to, co mi pomáhá.

Co mi pomáhá?