Přednáška Faster EFT - Štětí 1-5

V pátek 12. října 2012 se konala přednáška o metodě Faster EFT na severu Čech v městečku Štětí. Rádi byste se dozvěděli, o čem tato přednáška byla? Jelikož jsme s sebou měli kameru (ač byly světelné podmínky velmi špatné), podařilo se nám celou přednášku natočit tak, aby se každý z Vás o metodě Faster EFT dozvěděl něco nového. Probírali jsme zejména zaímavá témata o metodě samotné a také celkový systém přesvědčení o tom, proč máme problémy, co je prvotní příčina všechn našich problémů, o stresu, o hypnóze a také, jakým způsobem se problémů zbavit. Součástí přednášky jsou také praktické ukázky a stejně tak jako lidé přítomni na přednášce i Vy si můžete vyzkoušet sílu Faster EFT a zatočit s jakýmkoli problémem, který Vás trápí.

Krom nadšení přítomných a potěšujících ohlasů se dokonce někteří rozhodli o tom, že se zúčastní právě probíhajícího měsíčního koučinku, tak aby se svými aktuálními problémy zatočili co nejdříve. 

Co mě však velice mile překvapilo bylo odhodlání s jakým z přednášky lidé odešli. Myslím tím odhodlání se svými problémy něco dělat a jedna z účastnic mi dokonce sdělila, že se po vyzkoušení metody Faster EFT sama doma zbavila strachu z pavouků. 

Já osobně jsem velice rád, že se celá přednáška vydařila a měla takový úspěch. Děkuji všem přítomným a doufám, že brzy ve Štětí opět něco podnikneme.

Jelikož můj aktuální limit na YouTube činí pouze 15 minut, musel jsem přednášku rozdělit do několika částí. Všechny části naleznete chronologicky seřazené níže.

Uvařte si kávu a přeji příjemnou zábavu. - Tomáš Březina (Faster EFT practitioner).

1. část

2. část

3. část

4. část

5. část

Novinky

Záznam semináře FasterEFT Praha

FasterEFT seminář - Robert G. Smith

Prohlédněte si celou sadu videí o FasterEFT přímo ze semináře, která byla pořízena na prvním FasterEFT semináři v Praze.

Naučte se FasterEFT se čtyřmi novými knihami

Knihy o FasterEFT v Češtině

Rádi byste se naučili techniky FasterEFT a pochopili, jak mohou fungovat při řešeních vašich každodenních větších i menších problémů? Máte možnost. Právě jsou k dispozici čtyři knihy, které vám s tím pomohou. Nyní již máte z čeho vybírat. Vyberte si svou knihu ještě dnes...

Pokračování české knihy o FasterEFT

Pokračování české knihy o FasterEFT

Právě dnes bude k dispozici pokračování první české knihy o FasterEFT.

Naučte se používat ty správné nástroje, které vám pomohou žít tak, jak chcete. Potřebujete pochopit, proč jsou věci ve vašem životě tak, jak jsou? Jak to lze změnit? V pokračování knihy pochopíte, proč se všechno kolem vás děje a jak to změnit.

V knize jsou obsaženy rožšířené a účinné techniky pro to, aby vám bylo okamžitě lépe, ať už vás trápí cokoli.

Knihu můžete získat na: www.mcaris.net/o-mne/zijte-si-jak-chcete-ii/