On-line kurz FasterEFT

Chcete změnit svůj život od základů?

Láká vás myšlenka „tak tohle umět…“?

Máte tolik problémů, že se obáváte, že vám pár terapií nestačí?

Chcete se zbavit VŠECH omezení ve vašem životě?

Chcete začít žít naplno a ne jen přežívat?

Pak je kurz metody Faster EFT právě pro VÁS!

Jaké jsou předpoklady pro studium?

Žádné  kurz je vhodný pro všechny, kdo si chtějí osvojit dovednosti metody Faster EFT.

Kurz není certifikovaný,  takovéto kurzy si vyhrazuje právo pořádat Robert G. Smith, autor těchto technik, přesto nejste omezeni své nové vědomosti a zkušenosti uvést do praxe i jako terapeut.

Co se naučíte?

Systém víry Faster EFT a základy, na kterých je postaven

Historii a pozadí

Proč máme problémy

Příčinu problémů

Strukturu systému víry

Spojení těla a mysli

Proč funguje vyťukání

Co se musí stát, aby nastala nějaká změna

Power house techniky, které Robert vytvořil a používá pro rychlou transformaci problémů: Rychlé vyťukání (Quick Tap), Vyťukání částí a kousků (Parts and Pieces Tap), Technika výrazů obličeje (Expressions Technique) a jiné.

Jaké jsou termíny kurzu?

Žádné - kurz můžete začít kdykoli! Stačí se do kurzu přihlásit a hned po zaplacení kurzovného obdržíte první lekci do svého e-mailu. Kurzy probíhají nepřetržitě.

Co potřebuji k účasti?

Přístup k internetu, vlastní e-mailovou schránku, základní (zdarma) účet na Skype a případně sluchátka s mikrofonem.

Jak probíhá online kurz?

Tento kurz má sedm lekcí a obsahuje teoretickou a praktickou část.

V praktické části máte sedm hodin on-line živě přímo s lektorem.

 Po přihlášení a uhrazení kurzovného obdržíte svou první lekci. Na její prostudování budete mít týden čas. Můžete se věnovat studiu v čase, který vyhovuje vám.

Jednou týdně, v den a čas, který „ušijeme“ na míru, aby vám vyhovoval, se spojíme na Skype, kde budeme mít hodinu prostor na praktickou část výuky a případnou diskuzi a dotazy.

Po skončení praktické hodiny obdržíte následující lekci e-mailem.

Jaké jsou výhody oproti běžnému kurzu?

- Studujete ve vašem volném čase – nemusíte se přizpůsobovat termínům kurzů.

- Studujete průběžně – nemusíte si zajistit celé dny volna na účast na kurzu.

- Můžete začít už dnes – nemusíte čekat na nějaký příští termín kurzu.

- Ušetříte náklady na cestu – celý kurz probíhá v pohodlí vašeho domova.

- Můžete se účastnit, ať jste z jakékoli vzdálenosti, bez jediného kroku z vašeho domova.

- V průběhu kurzu máte sedm hodin individuální, praktickou část – nemusíte se o čas dělit s dalšími lidmi. Sedm hodin je lektor plně k dispozici jen vám.

Kolik Vás bude stát investice do jednoho z nejúčinnějších nástrojů osobního rozvoje?

Cena vašeho kurzu je 2.800,- korun českých za celý kurz, NEBO 1.600,- a po absolvování čtyř lekcí doplatek 1.200,- . Celé kurzovné, nebo částečná záloha a zbývající doplatek jsou splatnépředem.

Pokud zjistíte během prvních třiceti dní ode dne zaplacení, že kurz není pro Vás, že Vám nevyhovuje jeho forma, nebo najdete jiný důvod, proč se Vám kurz nelíbí, můžete z kurzu odstoupit bez udání důvodů a to e-mailem na adresu info@feft.cz, obratem Vám vrátím všechny peníze na Váš účet.

Reference od účastníků

„O metodě EFT mi řekl můj přítel – léčitel, který bohužel 3 měsíce po té zemřel. Vzala jsem to jako znamení pro mne, vyhledala jsem EFT na netu a samozřejmě při tom narazila i na Faster EFT. Potom jsem shlédla všechna dostupná videa s Robertem Smithem a začala jsem hledat někoho, kdo se učil přímo u něj a pracuje i on line a tak jsem poznala Romanu Kvapilovou. Požádala jsem o terapii a její přístup byl pro mne v té chvíli balzám na duši, Romana je milá, příjemná a při terapii mi vždy pomohla. Můj případ byl složitý, deprese – jednoznačně kvůli dlouhodobému a stálému stresu a z ní plynoucí těžké fyzické projevy, kolapsy, záchvaty bolení zubů – projev trojklanného nervu, bylo toho hodně. Bylo toho mnoho k řešení a protože mne metoda EFT doslova uchvátila, chtěla jsem se ji i naučit, takže jsme nakonec dohodly s Romanou absolvování kurzu on line. Dostala jsem vždy dopředu manuál k prostudování a potom jsme jej následně po skypu rozebraly. Potom jsem již pokračovala sama, jak s léčením, tak studiem. Rozhodně mi to hodně dalo a ještě po skončení kurzu jsem s Romanou komunikovala po skypu, když jsem chtěla něco vysvětlit. Romana je ochotná, milá, přesto přistupovala ke všemu profesionálně a maximálně se snažila pomoci. Díky Romano"
Ivana Gruberová

„Kurz byl inspirující, motivující. Jako absolvent 3. stupně klasického EFTu jsem chtěl získat více informací o FasterEFTu, takže jsme se možná soustředili na jiné věci, než kdyby to byl můj první kurz, ale i tak jsem získal spoustu zajímavých informací, doporučených klih, filmů … Přirovnal bych kurz k tomu, když jsem „zamlada“ hrál na klavír a slyšel jsem hrát stejně starého syna mého učitele klavíru (virtuoz Igor Ardašev).“
Ing. Lubomír Prokeš

„Při hledání způsobů, jak urychlit klasické EFT, jsem narazil na Robertovavidea. Některá z nich mě přesvědčila o účinnosti jeho technik a začal jsem je používat tak, jak jsem okoukal z videí. Současně jsem ale chtěl Robertův systém pořádně pochopit, aniž bych musel čekat, až zase zavítá do ČR. Ale víkendové kurzy pro více lidí mě příliš nelákaly. Pak jsem při procházení webů poskytovatelů Faster EFT zjistil, že Romana Kvapilová nabízí online kurz. Připadal mi výhodný, a tak jsem se na něj po krátké komunikaci zapsal. Co jsem v textových materiálech kurzu nepochopil, mi Romana K. obvykle velmi dobře vysvětila a navíc přidala spoustu svých znalostí z četby a praktických zkušeností. Velmi dobře také působila její otevřenost k přijímání poznatků ode mě jako studenta. Po dokončení kurzu jsem poskytl několik důkladných sezení kamarádovi a výsledky mě samotného příjemně překvapily. Napsal jsem o této zkušenosti na internet, a Romaně K. jsem mimoto ještě poslal několik svých poznatků, úvah a otázku navrch. A opět jsem se od ní dočkal kladně působící a přínosné komunikace. Jako bonus teď výrazně lépe chápu, co Robert na svých videích vlastně dělá. Před kurzem jsem nedokázal úplně dobře vysledovat vzorec jeho činností, a tak se raději na některá jeho videa dívám znovu – a často pouhé jejich sledování způsobí, že cítím příznaky, jako by někdo prováděl Faster EFT přímo na mě. Zkrátka, u Romany Kvapilové jsem dostal za své peníze velmi dobrou službu.
Vít Profant

Kdo je Vaším lektorem kurzu?


„O osobní rozvoj a léčení těla i ducha se zajímám již mnoho let. Metoda FasterEFT je pro mě nástroj číslo jedna, naprosto mě uchvátila. Pomohla mi v tolika mých vlastních problémech, ale i cílech a snech, že by výpis všech úžasných výsledků a zlomů v mém životě vydalo na slušnou knížečku. Lektorem a praktikem jsem již pátým rokem, mým učitelem je přímo Robert G. Smith. Předávat dál toto umění je pro mě potěšením. Ráda komunikuji s lidmi, z některých účastníků kurzu se stali i mí přátelé, což mě těší o to víc."
Romana Kvapilová

Pokud budete mít důvod kurz na čas přerušit z jakýchkoli důvodů, nic se neděje, o nic nepřicházíte! Stačí přerušení oznámit e-mailem a zase kdykoli obnovit pokračování.

Změnit termín praktických hodin lze dohodou dostatečně předem v průběhu celého kurzu. Akutní zrušení hodiny (posledních 24hodin) pouze telefonicky, jinak hodina propadá.

Převodem částky na účet dáváte souhlas s výše uvedenými podmínkami kurzu.

Další dotazy na e-mail: info@feft.cz , do předmětu napište KURZ.

Dárek ode mě pro Vás:

Po ukončení kurzu je možné doobjednat si libovolný počet online praktických/konzultačníchhodin za zvýhodněnou cenu 300,-/h

(běžná cena 500,-/h)

Kontakt pro dotazy: info@feft.cz

www.feft.cz

Objednat kurz

 

 

Datum konání

Od - do:
-

Potřebujete se na něco zeptat

Opište následující kód: 4ebbd

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné!

Chci se registrovat!