FasterEFT - Kurs 1.-2. 11. v Českých Budějovicích

Změňte to, co nechcete !
Skutečná změna přichází zevnitř. Dostanete nástroje, které vám pomohou žít šťastný a úspěšný život, naučíte se nové způsoby, jak převzít kontrolu nad vaším životem.

Přijďte na FasterEFT seminář, pořádaný Alicí Bláhovou v Českých Budějovicích 1. a 2. listopadu 2014.

FASTER EFT - Faster emotional focused transformation - přeloženo:   RYCHLEJŠÍ EMOČNĚ ZAMĚŘENÁ TRANSFORMACE

Je to metodologie vyvinutá Robertem G.Smithem po dlouhých letech studia a praxe, z poznatků klasického EFT, NLP, Hypnózy a dalších efektivních metod.

Naše mysl, prožívání událostí, pocity a fyzické tělo jsou JEDNÍM celistvým systémem.
FASTER EFT se zaměřuje na spojení mysl/tělo, uvolňuje nežádoucí emoce, mění způsob jakým vnímáme minulost
 a tím nám dává kontrolu nad našimi myšlenkami, emocemi i fyzickými symptomy.

FASTER EFT vytváří zcela nový filozofický systém a vysvětluje JAK a PROČ máme problémy.

Skrze pocity a emoce prožíváme svůj život. Podle toho, jak se cítíme, žijeme svůj život. Emoce nelze potlačit. Emoce lze pouze změnit a k jejich změně potřebujeme nástroj. Metodu, jež umožňuje emoce měnit a rozpouštět. Faster EFT je tím nástrojem a umí i mnohem víc. Ví, jak vznikají v nás podvědomé programy, ví jak vznikají problémy, umí najít správnou příčinu problému a umí ji změnit.

FASTER EFT věří, že porucha není v nás ani v našich tělech. My naše životy tvoříme přesnou vnitřní prací. Cokoli v současnosti vytváříme (= vše co se nám děje), je úspěšným výsledkem založeným na informacích uložených v našem podvědomí, na našich vnitřních programech, vzorcích, zkušenostech a přesvědčeních. A tak je to i v případě něčeho co nechceme. I to je vždy úspěšně produkováno a opakováno naší myslí a tělem.

FASTER EFT je mistrovský proces, který nám umožňuje poznat JAK VYTVÁŘÍME problém, transformovat jeho nastavení uvolněním emocí, vjemů, pocitů, obrazů a vzpomínek v našem podvědomí a umožňuje nám nabýt moudrost, životní poznání a vnitřní klid a mír. Za použití jednoduchého efektivního na cíl orientovaného transformačního procesu nám dává vnitřní svobodu, rozvíjí naše hlubší vědomí, posunuje nás k lásce a k poznání vnitřních procesů tvoření.

FASTER EFT je jako akupresura s přidanými metodami, která umožňuje vědomé i podvědomé mysli spolu komunikovat a tělu tak pomáhá uvolnit stres a fyzické potíže.
Používá jednoduché protokoly, které vytváří hlubší změny v kratším čase než jiné „ťukací“ metody a je jednodušší pro sebeléčení i pro použití kdekoliv a kdykoliv.

Cílem dvoudenního kurzu FASTER EFT je:

 • Umožnit vám být v souladu s vlastními pocity a vhodně transformovat jejich vliv.
 • Dát vám dovednosti, jak efektivně a s větším porozuměním zvládat problémy.
 • Vysvětlit, jak fungují emoce a stres.
 • Naučit vás jak se změnit převzetím kontroly nad vaším emocionálním i fyzickým osudem.
 • Pomoci vám dosáhnout hlubokých změn a rozvinout si radikálně nové lepší pohledy na život.
 • Dát vám techniky pro změnu všech oblastí vašeho života, názorů, obav a přístupů, které dosud omezovaly vaši schopnost být skutečně šťastní.
 • Ukázat vám, jak převzít kontrolu a být nezávislí a myslet sami za sebe, místo abyste byli neustále omezováni a kontrolováni vašim okolím.
 • Pomoci vám porozumět  hlavním kořenům duševních/fyzických potíží a být schopní vytvářet změny sami v sobě.
 • Představit vám léčivé přístupy a jednoduché techniky z nejefektivnějších terapií Neuro-lingvistického programování, důkladného porozumění hypnotických stavů mysli, EFT.
 • Ilustrovat způsoby, jak najít a udržet svou osobní vnitřní sílu.
 • Budete schopni rozpoznat jaké vzorce chování a myšlení vám brání žít život naplno.

Kurz probíhá formou workshopu, každý účastník bude pracovat na svém tématu. Po jeho skončení obdržíte osvědčení o absolvování kurzu.

Bonusy  pouze k tomuto kurzu!

 1. přidán blok pro práci na zvýšení sebevědomí, sebehodnoty,víry v sebe a vztahu se sebou
 2. dvouměsíční konzultace po skončení kurzu v případě dotazů k FASTER EFT formou mailové korespondence zdarma

Cena včetně bonusů a obsáhlého manuálu  Kč 3000,-

Pro opakování kurzu Faster EFT platí snížená cena o 50%, do přihlášky napište datum absolvování.

Přesné místo konání vám zašlu po přihlášení. Kdo by potřeboval pomoci s ubytováním, neváhejte se na mne obrátit, ráda vám zašlu odkazy.

Přihlášky na:

email: alice.blaho@email.cz
tel.: 775105161

Konkrétní informace o čase a místu konání zašlu v odpovědi na vaši přihlášku. Pokud nedostanete odpověď do 2 dnů, prosím napište znovu, pravděpodobně došlo k selhání mailové pošty. Děkuji.

Program dvoudenního kurzu Faster EFT

Doba trvání oba dva dny 10-17 hod. s přestávkou na oběd (není v ceně).

Co se v kurzu naučíte?

 • Systém víry Faster EFT a základy, na kterých je postaven
 • Historii a pozadí klasického EFT a FASTER EFT, Proč funguje vyťukání?
 • Proč máme problémy, příčiny a struktury problémů
 • NLP vnitřní reprezentace, modality, struktura našeho myšlení jako programy
 • Spojení těla a mysli, kdo je tvůrce, vnitřní proces tvoření
 • Co se musí stát, aby nastala nějaká změna. Jak poznám, že změna nastala správně.
 • Techniky pro rychlou transformaci problémů, diskrétní vyťukávání, Technika pro změnu balíku emocí najednou, Technika výrazů obličeje, Vyťukávání částí a kousků.
 • Praktické ukázky a práce na svých problémech, metody pro zvýšení sebevědomí

Co si odnesu domů z kurzu?

Na kurzu Faster EFT je vítán úplně každý, kdo chce rozšířit své vědomosti intenzivními a účinnými dovednostmi metody Faster EFT. Techniky jsou účinné ať už máte jakékoliv přesvědčení či vyznání, budou fungovat každému.

Obdržíte příručku obsahující celou základní strukturu metody Faster EFT, její systém víry a techniky, které jste se v kurzu naučili. Také obsahuje doprovodné články a koncepty, které vám pomohou pochopit základy Faster EFT a povedou vás při práci na sobě.

Co uděláte s vaším tréninkem záleží čistě na vás. Neexistují žádná omezení!  Můžete ho přidat k vaší dosavadní terapeutické praxi, můžete jej používat jako mocný nástroj změny ve svém životě nebo můžete pomáhat i druhým lidem.

A co dál?

Po dokončení tréninkového kurzu máte možnost si kurz v budoucnosti znovu zopakovat s 50% slevou v ceně. Praktikové, kteří se chtějí systém dobře naučit a stát se co nejlepšími Faster EFT praktiky, často zjistí, že si potřebují semináře zopakovat.  I když lidé pochopí jednoduché i hluboké koncepty na rovině intelektu, ve skutečnou zažitou moudrost a zcela přirozenou dovednost se promění pouze s procvičováním a praxí.

Pro zvládnutí techniky na  úrovni  terapeutického výcviku pro práci odborného FASTER EFT  terapeuta doporučuji absolvovat training I.-III. Roberta Smithe formou CD prezentace a zkoušek v Aj. nebo osobně na jeho výcviku.

Je doporučováno, aby si všichni Faster EFT praktikové našli partnera na vyťukávání a pokračovali v práci sami na sobě. Všichni jsme lidské bytosti s problémy.

Další možností jsou společné EFT workshopy s lektorkou Alicí Bláhovou, kde se řeší následně problémy, když něco nefunguje nebo jako motivační tréninky k osobnímu rozvoji a změně vnitřních zdrojů k úspěchu, zdraví, štěstí a sebevědomí.

Datum konání

Od - do:
01.11.2014 - 02.11.2014
Počet dní:
2
Mapa na Google

Potřebujete se na něco zeptat

Opište následující kód: f18b7

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné!

Chci se registrovat!