Motivace, koučink a sport

FasterEFT předpokládá, že každý z nás je génius. Každý si může zvolit, co chce dělat a v čem chce být dobrý. Proč ne? Máte ve svém životě něco, co Vás přitahuje a „myslíte či víte, že to nedokážete?“. Že ostatní musí být lepší, že ostatní to dokážou a Vy ne? Cokoli je možné. Záleží na Vás, co byste v životě chtěli umět, znát, kam byste se chtěli dostat. Jaké výsledky ve sportě, v zaměstnání, chcete mít.

Někteří z nás jsou také „rození odkládači.“ Tzn. vše, co by se mělo udělat, odkládají na poslední chvíli, mnohdy to pak ani nestihnou, přesto, že na to bylo od začátku dostatek času. Onen „vrozený“ odpor není nic jiného, než nějaký program, který máme v podvědomí uložen a který nás chrání od něčeho, s čím máme špatné vzpomínky apod. Čím větší odpor k něčemu máme, tím větší příležitost je, „uzdravit“ tuhle část nás samotných.

Každý může dokázat nevídané věci, stačí jenom chtít. Pokud je řeč o motivaci k čemukoli jako jsou např. firemní povinnosti, studium, sport apod.. máme pro Vás řešení, které Vám pomůže vypořádat se s negativními zkušenostmi (s tím jak víme, že „to nejde“) a posléze Vám můžeme dát skvělé pocity, které Vás povedou přesně tím směrem, o jaký chcete usilovat. Vždyť je to tak snadné...

Poslední články

Naše děti jako cesta k sobě

Naše děti jako cesta k sobě

Děti jsou pro mě dar a také určitě i pro Vás. Jedna z nejkrásnějších věcí, při které se mi chce hned smát, je slyšet dětský smích. A nemusí to být jen smích dětský. Smích je krásně nakažlivý. Možná jste viděli před časem video, které jsem sdílela na Facebooku. Jeden člověk se smál a nakazil svým smíchem celé metro. Sami víte, jaké to je příjemné, když se smějete. Proto o něm píšu podrobněji také v e-booku Limity jsou jen v naší hlavě aneb jak mít život ve svých rukách.