FasterEFT novinky

Rádi byste věděli, co se děje nového, jaké jsou aktuální události, nová videa, články a důležité informace. Přečtěte si naše novinky a přihlašte si náš newsletter.

Naučte se FasterEFT se čtyřmi novými knihami

Knihy o FasterEFT v Češtině

03.07.2015 | Tomáš Březina, DiS.

Rádi byste se naučili techniky FasterEFT a pochopili, jak mohou fungovat při řešeních vašich každodenních větších i menších problémů? Máte možnost. Právě jsou k dispozici čtyři knihy, které vám s tím pomohou. Nyní již máte z čeho vybírat. Vyberte si svou knihu ještě dnes...

Pokračování české knihy o FasterEFT

03.05.2015 | Tomáš Březina, DiS.

Právě dnes bude k dispozici pokračování první české knihy o FasterEFT.

Naučte se používat ty správné nástroje, které vám pomohou žít tak, jak chcete. Potřebujete pochopit, proč jsou věci ve vašem životě tak, jak jsou? Jak to lze změnit? V pokračování knihy pochopíte, proč se všechno kolem vás děje a jak to změnit.

V knize jsou obsaženy rožšířené a účinné techniky pro to, aby vám bylo okamžitě lépe, ať už vás trápí cokoli.

Knihu můžete získat na: www.mcaris.net/o-mne/zijte-si-jak-chcete-ii/

AKCE NA TERAPII

05.03.2015 | Jana Svobodová

Jsem moc ráda, že Vám můžu pomáhat s tím, co Vás trápí. Dostávám od Vás moc hezké zprávy, které mě utvrzují v tom, že moje práce pro Vás má smysl a pomáhá rozzářit Váš život. 

První česká kniha o FasterEFT

První česká kniha o FasterEFT

01.11.2014 | Tomáš Březina, DiS.

Doufám, že se máte skvěle v tento předvánoční čas. 

Právě dnes se musím pochlubit jedním splněným přáním, které ovšem nebylo pouze moje. 

Mnozí z vás se mě ptali: "Kdy už konečně..., kdy už to bude?!"

Nyní tedy mohu pyšně odpovědět, že právě dnes. Právě dnes je ten čas, kdy je k dispozici první česká kniha o FasterEFT.

Seminář FasterEFT 2014 se nekoná

FasterEFT seminář Česká Republika

01.06.2014 | Tomáš Březina, DiS.

Mnozí z nás se velmi těšili na nadcházející seminář FasterEFT v Čechách. Tentokráte jsme se měli čtyři dny věnovat "skrz-naskrz" vztahům. Bohužel, se však něco tak úplně nepodařilo a celý seminář (na který jsme se připravovali již od konce minulého roku), byl zrušen. 

Nezbývá mi nyní nic jiného, než se omluvit všem, kteří se na seminář těšili a doufat, že snad někdy v budoucnu se nám podaří autora metody R. Smithe k nám opět přilákat...

Nový web Faster-EFT.cz

06.05.2014 | Tomáš Březina, DiS.

Je mi velkou ctí, uvítat vás na nových stránkách česko-slovenské prezentace metody FasterEFT. Již od první verze byly tyto stránky v Česku a na Slovensku největším zdrojem informací o této "zázračné" metodě osobního růstu, která přínášela, přínáší a bude přinášet úlevu od fyzických, emocionálních a psychických problémů tisícům lidí na celém světě. Pokud o této metodě slyšíte (čtete) poprvé, neváhejte a přečtěte si zajímavé články, případy z praxe a nebo se podívejte na videa, která jsme pro Vás připravili / přeložili. Vězte, že ať je vaše trápení jakékoli, metoda FasterEFT je tu pro to, aby vám pomohla. Pomůže a to velmi rychle.

Objednejte si terapeuta nebo seminář přímo zde

Sleva na semináře a terapie

06.05.2014 | Tomáš Březina, DiS.

Pokud hledáte FasterEFT terapeuta, aby vás vedl a pomohl vám s vašimi obtížemi a problémy, jste na tom úplně nejlepším místě! Jsem velmi rád, že mohu oznámit, že se mi podařilo domluvit slevu pro návštěvníky této webové prezentace. S některými terapeuty jsme uzavřeli dohodu o slevě objednávky terapeutických sezení realizovaných přes tyto webové stránky.

Rádi víte vše včas?

Přihlašte si odběr novinek
a získejte Základní manuál FasterEFT zdarma

Poslední články

Dodatek - Naše kila navíc aneb i hubnutí začíná v naší mysli

Dodatek - Naše kila navíc aneb i hubnutí začíná v naší mysli

Toto je můj třetí článek o hubnutí. Doporučuji přečíst předchozí dva Naše kila navíc aneb i hubnutí začíná v naší mysli a Pokračování.

Také by to chtělo vypořádat se se situacemi, kdy se Vám zhubnout nedařilo, jaké to pro Vás bylo. Najít období, kdy jste nejvíce přibrali a co se v té době u Vás dělo.

Zkuste si také odpovědět na následující otázky a Vaše odpovědi si napište na papír. Doporučuji zpracovat tato přesvědčení metodou Faster EFT, tedy ťukáním. Návod kde a jak ťukat, najdete v úvodu na mých stránkách www.svobodamysli.cz ke stažení zdarma.

Naše touha po pozornosti

Naše touha po pozornosti

Co znamená, když chceme, aby nám druzí dávali pozornost? Nemusíme mít problémy, abychom získali pozornost. Většinou ji nejvíce požadujeme od našeho partnera. Ten někdy neví, co už dalšího má udělat. Přijde unavený z práce a pomáhá nám doma s dětmi - hraním, koupáním a uspáváním, i když by si nejraději sedl k televizi a měl po dlouhém dni chvíli klidu.
 
Důležité je si uvědomit, co si představujeme pod slovem pozornost? Co od partnera opravdu chceme? Aby si s námi povídal, obejmul, řekl, že nás miluje, že jsme skvělé, ocenil, co jsme za den všechno zvládli? Vymyslet společné aktivity, kde bychom měli čas zase aspoň na chvilku sami na sebe? Udělat si hezký romantický večer?

 

Můj dopis Ježíškovi

Můj dopis Ježíškovi
Milý Ježíšku,
 
přeji si, abychom nahlédli do svých srdcí a objevili lásku, kterou tam máme. Byla tam vždy a vždy tam bude. To světlo a spojení s každým a se vším. 
Abychom získali důvěru v běh života, pochopili, že věci se dějí vždy pro naše nejvyšší dobro, i když nám přijde, že to tak někdy není.
Abychom pochopili, že život si tvoříme my a můžeme ho ovlivnit. I když je nám těžko, tím, že situaci přijmeme a dovolíme si ji, uleví se nám.
Abychom věděli, že naše děti netouží po drahých dárkách, ale po bezpodmínečné lásce a přijetí od rodičů, kterými jim dáme mnohem víc.
Abychom se snažili být vzorem pro naše děti, protože jím jsme, ať chceme nebo ne.
Abychom měli hodně trpělivosti, uměli se vžít i do druhých lidí a tím i pochopit, proč se tak chovají. Neodsuzovat je a dovolit jim, ať jsou takoví, jací chtějí být.