Strach, že nenajdu práci

00.05.2014 | Jana Svobodová

2 terapie - 1,5 hod. Klientka měla strach, že nenajde novou práci. Neuměla anglicky a připadala si, že nic neumí a nemá šanci uspět. Nevěřila, že může najít práci, která ji bude bavit. Pracovali jsme na jejích obavách a pocitech, že nic neumí, nepozvou jí na pohovor, bude špatně působit a dalších přesvědčeních. Díky terapii si také uvědomila jakou práci chce - personální činnost, ale také chtěla pracovat v sociální oblasti. Po terapii uviděla nabídku práce, která ji oslovila. Byla kombinací přesně toho, co chtěla - personální činnosti, kde zároveň může pomáhat sociálně slabším lidem. Zúčastnila se tříkolového pohovoru a byla přijata. Klientka se cítí šťastná a naplněná, protože dělá práci, kterou má opravdu ráda a kde se cítí šťastná a prospěšná. Práce se pro ní stala zároveň i koníčkem.

Další příklady z praxe najdete na www.svobodamysli.cz nebo www.eft-reiki.cz.

Tento obsah pro Vás připravil(a): Jana Svobodová

Jana Svobodová

Informace o autorovi

Jana Svobodová

Poslední články

Naše děti jako cesta k sobě

Naše děti jako cesta k sobě

Děti jsou pro mě dar a také určitě i pro Vás. Jedna z nejkrásnějších věcí, při které se mi chce hned smát, je slyšet dětský smích. A nemusí to být jen smích dětský. Smích je krásně nakažlivý. Možná jste viděli před časem video, které jsem sdílela na Facebooku. Jeden člověk se smál a nakazil svým smíchem celé metro. Sami víte, jaké to je příjemné, když se smějete. Proto o něm píšu podrobněji také v e-booku Limity jsou jen v naší hlavě aneb jak mít život ve svých rukách.

Smysl života

Smysl života

Naše tělo je jako počítač, ve kterém máme uložené všechny naše zážitky. Pokud jsou s nimi spjaté pozitivní nebo negativní emoce, tím silněji jsou v nás zapsány. Všichni jsme stejní, narodili jsme se čistí, krásní, dokonalí a takoví jsme i právě teď.

Proč se necítíme být šťastní?