Problémy s erekcí

06.04.2016 | Jana Svobodová

Toto téma je velice choulostivá záležitost a chápu, že se lidé stydí o tom mluvit a trápí se. Pan Pavel je důkazem toho, že vše je jen o nás a o tom, co si držíme v sobě. Stejná záležitost je například i to, když se nedokážete v sexu uvolnit a řádně si ho užít. Nejde jen o sex jako takový, třeba i o mazlení nebo dotyky. Máte pocit, že si to musíte odbýt a je to jen z dalších úkolů dne. I s touto záležitostí jsem se v praxi setkala a pomohla. Když změníme naši mysl, naše tělo na to také reaguje a tím změníme svůj život.
 
Pan Pavel mi volal a ptal se mě, jestli reiki také může pomoci s erekcí, že to není vtip, ale že ho tento problém opravdu trápí. Odpověděla jsem mu, že používám nejen reiki, ale že mu můžu pomoci i s tímto problémem, že je za tím nějaká stresová záležitost a ta se dá odstranit. Byl s tím i u doktorky a ta mu řekla, že je to psychická záležitost. Předepsala mu nějaké prášky, ale nechce to řešit touto cestou.
 
Jednou z příčin byla smrt rodičů, kdy měl pocit, že nemá žádný pilíř a jistotu. Podrobněji jsme probrali smrt táty a některé obrázky, které s tím měl spojené a způsobovaly mu nepříjemné pocity. Nechtěla jsem na jednom sezení probírat smrt obou rodičů najednou, přece jen je to psychicky náročné. Také jsme se dostali na strach ze své smrti.
 
Pak už jsme pracovali s představou, že není erekce a odstranili jsme vše, co mu k tomu vadilo, pocity selhání včetně strachu, že by přišel o svou partnerku. V představě ví, že si to můžou užít i jinak a už ho neděsí, když by erekci neměl.
 
Doporučila jsem mu ještě jedno setkání, kde bychom probrali smrt mámy.
 
Zatím se druhé setkání z pracovních důvodů neuskutečnilo, ale dostala jsem krásnou sms:
 
"Dobrý den, naše sezení mi pomohlo, cítím se lépe po psychické stránce a nechci to zakřiknout. O tomto víkendu při hrátkách s partnerkou jsem měl oba večery pevnou erekci bez problémů, což samozřejmě té psychice velmi pomohlo. Ještě jednou díky. Hezký den. Pavel"
 
Další příklady z mé praxe najdete na www.svobodamysli.cz.

Tento obsah pro Vás připravil(a): Jana Svobodová

Jana Svobodová

Informace o autorovi

Jana Svobodová

Poslední články

Dodatek - Naše kila navíc aneb i hubnutí začíná v naší mysli

Dodatek - Naše kila navíc aneb i hubnutí začíná v naší mysli

Toto je můj třetí článek o hubnutí. Doporučuji přečíst předchozí dva Naše kila navíc aneb i hubnutí začíná v naší mysli a Pokračování.

Také by to chtělo vypořádat se se situacemi, kdy se Vám zhubnout nedařilo, jaké to pro Vás bylo. Najít období, kdy jste nejvíce přibrali a co se v té době u Vás dělo.

Zkuste si také odpovědět na následující otázky a Vaše odpovědi si napište na papír. Doporučuji zpracovat tato přesvědčení metodou Faster EFT, tedy ťukáním. Návod kde a jak ťukat, najdete v úvodu na mých stránkách www.svobodamysli.cz ke stažení zdarma.

Naše touha po pozornosti

Naše touha po pozornosti

Co znamená, když chceme, aby nám druzí dávali pozornost? Nemusíme mít problémy, abychom získali pozornost. Většinou ji nejvíce požadujeme od našeho partnera. Ten někdy neví, co už dalšího má udělat. Přijde unavený z práce a pomáhá nám doma s dětmi - hraním, koupáním a uspáváním, i když by si nejraději sedl k televizi a měl po dlouhém dni chvíli klidu.
 
Důležité je si uvědomit, co si představujeme pod slovem pozornost? Co od partnera opravdu chceme? Aby si s námi povídal, obejmul, řekl, že nás miluje, že jsme skvělé, ocenil, co jsme za den všechno zvládli? Vymyslet společné aktivity, kde bychom měli čas zase aspoň na chvilku sami na sebe? Udělat si hezký romantický večer?