Zdravotní problémy

Mnoho z nás trpí různými zdravotními problémy a lékaři nedokážou pomoci. V mnohých případech nás „nutí“ jíst tuny různých pilulek a podivných prášků, které potlačují symptomy zdravotních potíží. Ani lékaři nejsou hloupí oni mnohdy sami dobře ví, že existuje propojení mezi tělem a myslí... Nejsou si mnohdy však úplně jistí, jakým způsobem správně pacientovi ulevit od těchto problémů. Je již vědecky prokázáno, že markantní podíl na zdraví a projevech různých obtíží má právě lidská psychika. Nejjednodušeji řečeno: „Naše emoce mají nevětší podíl na problémech zdravotních, psychických a také na úmrtí.“ Co tím chci říci je, že kdybychom byli obdařeni „Emoční inteligencí“, vyvarovali bychom se mnoha fyzických i psychických projevů, které otravují a ničí náš život a vedou třeba až k úmrtí. Kdyby lékaři věděli, že každého pacienta se zdravotními problémy u nichž nemohou najít příčinu, by mohli poslat k psychologovi či psychiatrovi a byla by vysoká pravděpodobnost odstranění prvotní příčiny, určitě by to udělali. Bohužel ne vždy to tak funguje. Mnoho terapeutů z oblasti psychologie Vám pomůže dojít na to správné místo, kdy se to v životě začalo všechno dít, ale je jen na Vás, zda-li se s tím dokážete poprat. Neví jakým způsobem emoce uvolnit, vyčistit vzpomínky, které způsobují Vaše zdravotní obtíže. V tomto případě vám tato účinná metoda pomůže zacílit na problém, vyčistit vzpomínku, odstranit z ní veškeré negativní emoce, vzpomínku změnit na pozitivní a „jakoby zázrakem“ zdánlivě neodstranitelná bolest mizí. Mnohdy trvale. Záleží pouze na tom, jakým způsobem náš mozek zpracovává vnější informace do vnitřích. Tzn. Jakým způsobem se naše zážitky a vzpomínky zpracovávají a ukládají do našeho podvědomí.

Jednoduchým procesem Vám pomůžeme odstranit i ty největší životní problémy a bolesti, které zažíváte každý den a nedají Vám spát, či žít plnohodnotný život.

Nikdo z terapeutů Vám nikdy nesmí říct. Nejezte tyto prášky, které Vám lékař předepsal. Každý  z terapeutů není lékařem a není ani certifikovaným „diagnostikem“. Proto nepočítejte s tím, že po prvním sezení vyhodíte všechny ty krabičky s léky do koše. V případě jasné úlevy od bolesti si dojdete znovu za svým lékařem a po domluvě s ním, např. snížíte dávkování. Nebo pokud Vám lékař sám řekne, že medikaci nepotřebujete, zařídíte se podle Toho. Jde nám hlavně o úlevu a od pomoc od skutečností, které zapříčiňují Vaše obtíže. Mnohdy se však jedná o zázračná uzdravení a je jen otázkou času, kdy se metody jako je FasterEFT či EFT a podobné zapíšou do lékařských knih jako průlomové a budou oficiální součástí léčby většiny zdravotních obtíží.

V každém případě platí jedno pravidlo: „Zkusit se to má na vše“.

Poslední články

Dodatek - Naše kila navíc aneb i hubnutí začíná v naší mysli

Dodatek - Naše kila navíc aneb i hubnutí začíná v naší mysli

Toto je můj třetí článek o hubnutí. Doporučuji přečíst předchozí dva Naše kila navíc aneb i hubnutí začíná v naší mysli a Pokračování.

Také by to chtělo vypořádat se se situacemi, kdy se Vám zhubnout nedařilo, jaké to pro Vás bylo. Najít období, kdy jste nejvíce přibrali a co se v té době u Vás dělo.

Zkuste si také odpovědět na následující otázky a Vaše odpovědi si napište na papír. Doporučuji zpracovat tato přesvědčení metodou Faster EFT, tedy ťukáním. Návod kde a jak ťukat, najdete v úvodu na mých stránkách www.svobodamysli.cz ke stažení zdarma.