Dětské problémy

I naše děti mají spoustu problémů, které se projevují v různých součástech jejich života. Děti neuvažují nad věcmi, jako jsou např. emoce. Neví, co to je. Neví, že se s nimi dá něco dělat. V malých hlavičkách se jim honí spousty myšlenek, v tělech spousty pocitů, kterým nerozumí. Sbírají informace a učí se podle toho přežít. V ranném věku se „instaluje“ celá řada záchranných programů, které ovlivňují celý jejich další život. I sebelepší rodič může být příčinou neúspěchu svého potomka. Potomka, který nemá vypěstovánu emoční inteligenci.

Proč Vaše dítě ve škole neprospívá tak, jak by mělo? Proč má kázeńské problémy a „roste pro polepšovnu“ ? Proč se nedokáže rychle naučit novou látku, nebo dokonce správně číst a psát? Proč se v noci počůrává a jak to vše změnit? Váš vztek a křik tomu mnohdy nepomůže. Už i tříleté dítě se dokáže naučit osvobozovat se od nepříznivých emocí a může se formovat jako dokonalejší člověk se silnou dávkou emoční inteligence.

Mnoho dětských problémů však nejsou pouze dětskými problémy. Mnohdy se jedná právě o rodiče, kteří mají nějaký problém a přenášejí jej na děti, které se s tím učí žít a jednají podle toho. Dejte svým dětem šanci, žít lepší život. Dovolte jim žít ve štěstí a bez problémů, kterými jste si Vy sami museli projít na to, abyste nakonec mnohdy nezískali vůbec nic, než utrpení a špatné vzpomínky...

Poslední články

Dodatek - Naše kila navíc aneb i hubnutí začíná v naší mysli

Dodatek - Naše kila navíc aneb i hubnutí začíná v naší mysli

Toto je můj třetí článek o hubnutí. Doporučuji přečíst předchozí dva Naše kila navíc aneb i hubnutí začíná v naší mysli a Pokračování.

Také by to chtělo vypořádat se se situacemi, kdy se Vám zhubnout nedařilo, jaké to pro Vás bylo. Najít období, kdy jste nejvíce přibrali a co se v té době u Vás dělo.

Zkuste si také odpovědět na následující otázky a Vaše odpovědi si napište na papír. Doporučuji zpracovat tato přesvědčení metodou Faster EFT, tedy ťukáním. Návod kde a jak ťukat, najdete v úvodu na mých stránkách www.svobodamysli.cz ke stažení zdarma.