Články

Naučte se používat FasterEFT. Na této stránce máte příležitost získat zajímavé informace, návody a tipy na to, jak používat metodu FasterEFT od těch, kteří ji využívají pro práci s klienty každý den.

Co znamená nemoc - co nám doktor neřekne

01.09.2015 | Jana Svobodová

Ne-moc znamená nemít moc, ztratit moc nad svým jednáním, nad svým životem. Nejlepší vysvětlení nemocí najdete v knize od Luise L. Hay Miluj svůj život nebo Uzdrav své tělo. Vysvětlení v ní vždy sedělo. Další články najdete na mých stránkách www.svobodamysli.cz nebo na původních  www.eft-reiki.cz.

Naše kila navíc aneb i hubnutí začíná v naší mysli

00.08.2015 | Jana Svobodová

Napsala jsem další článek, tentokrát o tématu, který řeší většinou ženy a donedávna jsem téma hubnutí řešila i já. Článek jsem nazvala Naše kila navíc aneb i hubnutí začíná v naší mysli. Další články najdete na www.svobodamysli.cz nebo původních stránkách www.eft-reiki.cz.

 

Jak silná je naše vzpomínka

16.05.2015 | Jana Svobodová

Naše mysl a zážitky, které jsou uchovány hluboko v ní, mě asi nepřestanou nikdy fascinovat. Ráda bych se s Vámi podělila o mé další pro mě zajímavé poznatky, jak velmi dávná vzpomínka z dětství na nás má obrovský vliv, aniž bychom si to uvědomovali. Dozvíte se, proč vzpomínka mnohokrát vyřčená s úsměvem může pořád hodně bolet. Další články najdete na mých stránkách www.svobodamysli.cz nebo na www.eft-reiki.cz.

Co je ťukání?

04.02.2015 | Tomáš Březina, DiS.

Ve většině článků, které si můžete přečist na těchto stránkách, se všechno motá kolem jedné základní věci. Je to termín, který zmiňuji nejčastěji, ale přesto je spousta lidí, kteří ve skutečnosti netuší, o co jde a co pro ně to ťukání vlastně může udělat. Možná je tedy čas, věnovat se znovu tomuto tématu a věnovat mu celý článek. Dozvíte se v něm, co se s ťukáním dá udělat, jak ho využít pro svůj prospěch a také jak se pomocí něj zbavit svých problémů.

Lenost je nemoc

17.01.2015 | Romana Kvapilová

Pro mě osobně je téma lenost dost osobní.
Když jsem byla malá, slýchala jsem výtku, že jsem líná, dost často. Doma od rodičů, ve škole…nejvíc mi utkvěla věta, která se opakovala od mnoha učitelů a učitelek ve škole na rodičovských schůzkách: „Ona není blbá, jen je líná se učit“.

Přesvědčení aneb moje pravda není Tvoje pravda

04.00.2015 | Jana Svobodová

Zamysleli jste se někdy nad tím, čemu věříte? Pak jste určitě přišli na to, že se nám stávají situace, v kterých se ještě více utvrdíme, že to, čemu věříme, je pro Vás pravdou. Ale pro každého stejná situace může být úplně jiná, záleží na úhlu pohledu a jak se na celou věc díváme. Další články najdete na mých stránkách www.svobodamysli.cz nebo www.eft-reiki.cz..

První dětské lásky a rivalita

16.12.2014 | Renáta Smotlachová

Ve třídě nejstarších dětí se rozvíjely první lásky a taky se stalo, že o jednu holčičku měli zájem dva chlapci. Holčička byla suverénní,vtipná,přátelská ale taky trochu víc sebevědomá, kluky řídila jak auta. Dost často byli vidět Honzíka i Lukyna , jak sedí každý po jedné straně a Máju měli mezi sebou a každý se předháněl, aby splnil líp jak konkurent různá přání malé slečny.

Pozor, na ztracené věci a nemoci

15.12.2014 | Tomáš Březina, DiS.

Po dopsání mé první oficiální knihy o FasterEFT, jsem si řekl, že již nic nenapíšu… už ani jeden článeček. Tedy alespoň do konce tohoto roku. Jenže, víte, jak to někdy bývá s našimi předsevzetími. Prostě se někde vytratí. Nyní to u mě tedy netrvalo opravdu dlouho a jsem tu zpět s novým článkem a světe div se, opět o FasterEFT.

Naše myšlenky

05.11.2014 | Jana Svobodová

Uvědomili jste si někdy, o čem nejčastěji přemýšlíte? Během dne se nám objevují spousty myšlenek, ale stejně je jich jen pár, které se nám objevují nejčastěji a znamenají podobné věci. Většinou je to náš strach, který rozvíjíme do všech možných i nemožných detailů. Napadne nás jen jedna myšlenka a my jí tak dokonale věnujeme pozornost a vymýšlíme další podrobnosti a katastrofické scénáře, že se cítíme dokonale špatně, pokud lze toto spojení použít.

Síla slov

Síla slov

06.10.2014 | Jana Svobodová

Síla slov je opravdu mocná, málokdy si uvědomujeme, jak svými slovy můžeme ovlivnit naše okolí a to bohužel i negativně. Uvedu příklad z praxe. Klientka měla pocit, že její život musí být komplikovaný, byla o tom přesvědčená a podle toho se jí děly různé události, které byly pro mnoho lidí zvláštní a netradiční, samozřejmě ve špatném smyslu a tyto zkušenosti byste nechtěly a ona je samozřejmě také nechtěla. Nepřemýšlela proč to tak je, prostě to tak pro ni vždy platilo...

Stránka 2 z 6

Novinky

Naučte se FasterEFT se čtyřmi novými knihami

Knihy o FasterEFT v Češtině

Rádi byste se naučili techniky FasterEFT a pochopili, jak mohou fungovat při řešeních vašich každodenních větších i menších problémů? Máte možnost. Právě jsou k dispozici čtyři knihy, které vám s tím pomohou. Nyní již máte z čeho vybírat. Vyberte si svou knihu ještě dnes...

Pokračování české knihy o FasterEFT

Pokračování české knihy o FasterEFT

Právě dnes bude k dispozici pokračování první české knihy o FasterEFT.

Naučte se používat ty správné nástroje, které vám pomohou žít tak, jak chcete. Potřebujete pochopit, proč jsou věci ve vašem životě tak, jak jsou? Jak to lze změnit? V pokračování knihy pochopíte, proč se všechno kolem vás děje a jak to změnit.

V knize jsou obsaženy rožšířené a účinné techniky pro to, aby vám bylo okamžitě lépe, ať už vás trápí cokoli.

Knihu můžete získat na: www.mcaris.net/o-mne/zijte-si-jak-chcete-ii/

AKCE NA TERAPII

Jsem moc ráda, že Vám můžu pomáhat s tím, co Vás trápí. Dostávám od Vás moc hezké zprávy, které mě utvrzují v tom, že moje práce pro Vás má smysl a pomáhá rozzářit Váš život.