FasterEFT případy z praxe

Zde se můžete dozvědět, na co všechno naši terapeuti FasterEFT použili tuto metodu u svých klientů a s jakým úspěchem se jejich práce setkala.

Naše zrcadla - popis klientky

03.09.2014 | Jana Svobodová

2 terapie - 2 hod. Před návštěvou u paní Jany jsem neměla moc dobré vztahy s rodiči, ale po první návštěvě se stala spousta velkých změn, které mě velmi překvapily. Moje mladší dcera na mé rodiče často křičela, že je nechce a ať jdou pryč, ale po terapii se vše změnilo a ona ze dne na den vše změnila, už na ně nekřičela a stali se pro ni ty nejoblíbenější prarodiče. Co bylo šokující byla změna mého tatínka, který se také změnil a byl více přístupnější a také více klidný a vstřícný a změnil své chování, jak ke svým vnučkám, tak i ke mně. Moje maminka mě kdysi opustila a žila daleko ode mne a po návštěvě paní Jany se náhle rozešla s přítelem a odstěhovala se a momentálně je mi velmi blízko a vídáme se často ..... náhoda ?????  Ne, vše se vším souvisí, děti i ostatní lidičky, co máme okolo sebe, jsou naše zrcadlo a i my tím, jak přistupujeme k ostatním a jak se k nim chováme, tak oni zase přistupují k nám. A když si to uvědomíme, tak máme neskutečnou moc nad svým životem, ale to důležité je najít někoho, kdo nám vše pomůže rozklíčovat a všemu, co máme ukryto v podvědomí porozumět ................ Chci paní Janě moc poděkovat a i když mám ještě spoustu věcí, které potřebuji zpracovat, tak už vím, co zaručeně funguje a budu se toho držet. Vyzkoušela jsem tolik metod a vystřídala tolik terapeutů, ale nic nezabralo trvale a já hledala dál ................. Jani, děkuji Vám a jsem vděčná, že jsem Vás potkala.  Jana Pašková

Další příklady z praxe najdete na www.svobodamysli.cz nebo www.eft-reiki.cz.

Učit se nové věci

13.08.2014 | Romana Kvapilová

Z mé praxe autoterapie

Už asi rok jsem si přála lepší webové stránky. Ty původní na websnadno.cz byly opravdu snadné a práce s nimi byla téměř jako dětská omalovánka…vše jednoduché, přednastavené, jen si vybrat vzhled a plnit je obsahem. Čím dál víc jsem ale narážela na jejich hranice možností a tak jsem se začala rozhlížet po informacích jak na nové, lepší... 

Neumím to dost dobře...

12.08.2014 | Romana Kvapilová

Klientka trpěla chronickým strachem ze selhání při své práci. Přestože jí její práce baví a naplňuje, nemůže si ji plně užívat. S každým dalším klientem se vplíží strach z toho, že tentokrát selže....

Psychické a vztahové problémy – problémy se synem …. a jiné…

30.07.2014 | Iva Blažíčková

Hana, 41, Vysočina

Hana za mnou přišla, protože chtěla řešit problémy s osmiletým synem, který se bojí kluků, zažil šikanu, má nějaké dysfunkce, špatně spí… na prvním setkání jsme zjistily, že ano, ale větší potíže budou na straně maminky.

ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY - Silné akutní bolesti v zádech

28.07.2014 | Iva Blažíčková

Paní Evu znám a proto, když jsem ji nedávno potkala na vycházce, ihned na první pohled jsem viděla, že není ve své kůži.

Po sdělení, že má už 14 dní potíže se zády, díky nim již 8 nocí nespí - od 2 ráno je vzhůru a trpí, jsem navrhla okamžitou terapii. Paní Eva je zdravotní sestra a ani v nemocnici, kde pracuje, jí nepomohli. Přesto byla velmi skeptická k metodě EFT.

Zdravotní problémy - Alergie

Alergie

27.07.2014 | Iva Blažíčková

Paní Stázička, 48, Brno

S paní Stázkou pracuji na nejrůznějších potížích a problémech už téměř rok.

Přišla za mnou s akutní bolestí kolene, bolestí zad, měla vztahové problémy, alergie, zahleněná, ucpaný nos, zduřelé sliznice a jakási celková nespokojenost se svým životem i zdravím. Prodělala několik operací, bere léky, alergie má dosti silné a zkřížené, kříží se více alergenů.

PSYCHICKÉ PROBLÉMY - STRACH A FOBIE: Strach z jízdy na koni

25.07.2014 | Iva Blažíčková

Dana, 32 let, Brno, na koních jezdí od 12 let, v roce 2007 spadla z koně a několik měsíců  se léčila z úrazů s tím spojených. Nyní znovu jezdí, ale necítí se dobře, bojí se pádu, neposlušnosti koně, toho, že koně to z ní vycítí, že se bojí a zase ji shodí. Strach se natolik zvětšil, že vyhledala pomoc. Odstraňovaly jsme: že nemá napojení a důvěru ke koním. Má pocit, že v životě nemůže mít nic jednoduchého. Koníci nemají důvěru k lidem, jeden z nich byl týraný. Hájka je agresivní, nedůvěřuje mi.  

Postupně jme se zbavovaly všech negativních přesvědčení o koních o vztahu k nim, o vztahu k sobě a okolí. V představách postupně Dana na koně nasedla, jezdila již opravdu bez strachu.

Asi za měsíc přišel email, z kterého vybírám:

První čeho jsem si všimla bylo, že ten strach co jsem pociťovala byl opravdu o 99% lepší, vždy tam něco je protože to je taková ta obezřetnost, aby mi třeba koník nešlápl na nohu a tak, prostě si dávám pozor. Dokážu si představit, že bych na Corídku sedla a projela se na ní, ale co mi stále vadí je ta absence důvěry od ní.  Asi to bude chtít ještě zapracovat na EFT metodě.  Vám přeji ať se Vám moc daří a mnoho usměvů na tvářích lidí, které Vaše metoda zbaví jejich problémů.

Iva Blažíčková, www.zdravi-terapie-eft.cz , Brno, tel.: 604 215 994

Strach vyjádřit své potřeby

21.07.2014 | Romana Kvapilová

V poslední době jsem se setkala s několika autory zabývajícími se mezilidskými vztahy. Knihy a články o tom, jak moc je důležitá ve vztahu komunikace. Týká se to jak vztahů milostných, tak i rodinných, přátelských a pracovních. Nejmarkantnější a nejvíce probírané je to ale v souvislosti s milostnými. 

PSYCHICKÉ PROBLÉMY - STRACH A FOBIE: Strach z jízdy na koni po úraze

15.07.2014 | Iva Blažíčková

Slečna Petra 22 let, osm let jezdí na koni, před rokem utrpěla vážný úraz, kdy ji kůň kopl. Léčí se stále. Znova začala jezdit a trénovat, ale bojí se. Bojí se na překážkách skákat, že jí kůň neposlechne. 

VZTAHOVÉ PROBLÉMY: Strach ze scény při rozchodu s přítelem

10.07.2014 | Iva Blažíčková

Marta, Pardubice

Paní Marta, 40 let se seznámila před kratší dobou s přítelem, jež má ve své péči dcerku. Dnes má pocit, že do toho vlítla „po hlavě“ a bez rozmyslu. 

Stránka 2 z 6

Stránky v této sekci

Poslední články

Naše děti jako cesta k sobě

Naše děti jako cesta k sobě

Děti jsou pro mě dar a také určitě i pro Vás. Jedna z nejkrásnějších věcí, při které se mi chce hned smát, je slyšet dětský smích. A nemusí to být jen smích dětský. Smích je krásně nakažlivý. Možná jste viděli před časem video, které jsem sdílela na Facebooku. Jeden člověk se smál a nakazil svým smíchem celé metro. Sami víte, jaké to je příjemné, když se smějete. Proto o něm píšu podrobněji také v e-booku Limity jsou jen v naší hlavě aneb jak mít život ve svých rukách.

Smysl života

Smysl života

Naše tělo je jako počítač, ve kterém máme uložené všechny naše zážitky. Pokud jsou s nimi spjaté pozitivní nebo negativní emoce, tím silněji jsou v nás zapsány. Všichni jsme stejní, narodili jsme se čistí, krásní, dokonalí a takoví jsme i právě teď.

Proč se necítíme být šťastní?