Motivace, koučink a sport

FasterEFT předpokládá, že každý z nás je génius. Každý si může zvolit, co chce dělat a v čem chce být dobrý. Proč ne? Máte ve svém životě něco, co Vás přitahuje a „myslíte či víte, že to nedokážete?“. Že ostatní musí být lepší, že ostatní to dokážou a Vy ne? Cokoli je možné. Záleží na Vás, co byste v životě chtěli umět, znát, kam byste se chtěli dostat. Jaké výsledky ve sportě, v zaměstnání, chcete mít.

Někteří z nás jsou také „rození odkládači.“ Tzn. vše, co by se mělo udělat, odkládají na poslední chvíli, mnohdy to pak ani nestihnou, přesto, že na to bylo od začátku dostatek času. Onen „vrozený“ odpor není nic jiného, než nějaký program, který máme v podvědomí uložen a který nás chrání od něčeho, s čím máme špatné vzpomínky apod. Čím větší odpor k něčemu máme, tím větší příležitost je, „uzdravit“ tuhle část nás samotných.

Každý může dokázat nevídané věci, stačí jenom chtít. Pokud je řeč o motivaci k čemukoli jako jsou např. firemní povinnosti, studium, sport apod.. máme pro Vás řešení, které Vám pomůže vypořádat se s negativními zkušenostmi (s tím jak víme, že „to nejde“) a posléze Vám můžeme dát skvělé pocity, které Vás povedou přesně tím směrem, o jaký chcete usilovat. Vždyť je to tak snadné...

Poslední články

Dodatek - Naše kila navíc aneb i hubnutí začíná v naší mysli

Dodatek - Naše kila navíc aneb i hubnutí začíná v naší mysli

Toto je můj třetí článek o hubnutí. Doporučuji přečíst předchozí dva Naše kila navíc aneb i hubnutí začíná v naší mysli a Pokračování.

Také by to chtělo vypořádat se se situacemi, kdy se Vám zhubnout nedařilo, jaké to pro Vás bylo. Najít období, kdy jste nejvíce přibrali a co se v té době u Vás dělo.

Zkuste si také odpovědět na následující otázky a Vaše odpovědi si napište na papír. Doporučuji zpracovat tato přesvědčení metodou Faster EFT, tedy ťukáním. Návod kde a jak ťukat, najdete v úvodu na mých stránkách www.svobodamysli.cz ke stažení zdarma.